O nás

Ocenění & Úspěchy

Slavka Kylarová

Zakladatelka a majitelka

Jmenuji se Slavka Kylarová. Mám dlouholeté zkušenosti v textilním průmyslu. Po téměř 30-ti letech v zaměstnání jsem se rozhodla založit si vlastní značku. Budu velmi ráda, když mě zakoupením produktů podpoříte. Věřím, že námi nabízené výrobky vám přinesou radost, pohodlí a užitek.
  • All by SK – produkty pro zkvalitnění vašeho každodenního života.
  • Jsme specialisté na oděvní výrobky, obuv a doplňky.
  • Dlouholeté zkušenosti s výrobou módních výrobků pro uniformované složky, komerční zákazníky a reklamní agentury. Zdravotní nezávadnost zaručena.
  • Rozšířili jsme svojí nabídku i v oblasti zdravotních přípravků na přírodní bázi Lavylites, pomocí kterých se můžete opět těšit zdravý.

Proč nezkusit osvědčené přípravky a výrobky ? Vždyť nemůžeš nic ztratit 🙂. Minimálně získáš novou zkušenost a maximálně najdeš spolehlivého pomocníka pro každodenní život…

Vždy jsem věřila, že móda neexistuje jen proto, aby ženy dělala krásnějšími, ale také proto, aby jim dodala odvahu a sebevědomí.

Naše vize

Náš e-shop nabízí módní oblečení a doplňky pro moderní aktivní ženy a muže, kterým záleží na stylu a funkčnosti. Naše výrobky jsou vyráběny udržitelným způsobem z nejkvalitnějších materiálů. Nabízíme také sportovní oblečení a zdravotní doplňky, které našim zákazníkům pomáhají dosáhnout jejich sportovních cílů. Poskytujeme rychlou dopravu, snadné vrácení zboží a skvělý zákaznický servis, abychom zajistili bezproblémové nakupování. Připojte se k naší komunitě podobně smýšlejících žen, které jsou zapálené pro módu, zdraví a wellness.

Reference

"Gravida lorem id vitae pulvinar praesent aliquet pellentesque non quam viverra cursus nulla mi consectetur tempor sed lectus ultricies urna risus sit."
Paula Robinson
"Faucibus eget ullamcorper nascetur suspendisse purus nisi, sapien at ipsum tincidunt quis sed fermentum risus."
Luis Carlos
"Malesuada nibh eu sed elit purus, sit sem molestie enim, egestas aliquet etiam donec tristique nec."
Alicia Stone
"Pharetra turpis euismod est tellus, ac adipiscing adipiscing!"
Matthew Johnson
Nákupní košík